0530 074 47 04 bilgi@ufukaskeroglu.com

Bella Eyes

2019’un yeni markası ‘Bella Eyes’ ile Çekici

Gözlere Merhaba

Tüm dünyada doğal görünümlü ama kalkık kaşlar ve badem seklindeki çekik gözler en çok sahip olunmak istenen görünüm. Ameliyatsız çözümlerin imkânsız olduğu bu  görünüme kavuşmak artık 1 saatlik bir operasyon ile mümkün.

 

“Bella Eyes’ tam olarak nedir?

En beğenilen yüzlerden biri şüphesiz Bella Hadid. Ve en beğenilen kısmi da gözleri. Kalkık kaşları ve çekik gözleri hem yüzü daha dinamik ve sağlıklı gösteriyor,  hem de genel durusu çekici kılıyor. Bu sebeple ilham kaynağımızdan aldık ismi.

 

Bir operasyon mu? Klinik işlem mi?

Bella Eyes bir operasyon. Yaklaşık 1 saat suren bu operasyonda en avantajlı taraf yüzde görünen bölgede hiçbir kesik olmaması. Özellikle geleneksel yöntemlerde sadece badem gözü amaçlayan tekniklerde gözün dış kısmından mecburen bir kesi yapılır ve bazen bu kesi de iyileşme döneminde hastaları rahatsız ederdi. İşte bu operasyonda her şey iç kısımda kalıyor. Endoskopik Kas Kaldırmaya benzer  ½ cm lik kesi ile saçlı deriden girilerek yapılıyor. Hem kaslara hem de göz yapısına müdahale aynı anda.

 

Peki iyileşme döneminde hastayı neler bekliyor?

Oldukça rahat bir iyileşme donemi var. Çoğu durumda hic morluk bile olmadan basit ödemlerle atlatılıyor. Eğer kişi çok hassas ise takribi 4-5 günde geçecek morluk/ödem olabiliyor ama tamamı iyileşiyor. Hastalarımız genelde 4-7 gün gibi izin alırsa yeterli oluyor. Ameliyattan hemen sonra sonucun belli olması da en motive edici şey.

 

Dünya üzerinde benzer teknikler var mi? Size özel yaklaşımlar mı var bu ameliyatta?

Bu yaklaşım tamamen bize has. Badem gözü hedef alan pek çok teknik yapılıyor ve deneniyor ancak genel sorun kaşların yakın donemde düşmesi ve dıştan kesi olması. Ya da çok daha ağır bir operasyon olan orta yüz germe ile görüntünün sağlanmaya çalışılması. Bizim tekniğimizde feyz aldığımız endoskopik kas kaldırma ancak Bella Eyes için bu tekniği geliştirdik ve gerçekten hem uzun donem kalıcı hem de hiçbir iz kalmadan çok güzel bir görünüme sahip olma sansı elde ettik.